3. kolo 3. ligy žen u sousedů v Kadani

02.06.2024

Třetí kolo třetí ligy žen s mělo původně uskutečnit u nás v Chomutově, ale nakonec bylo přesunuto do Kadaně k místním Smog Devils. Za účasti šesti týmů nám byly nalosovány týmy Eagles Praha B, Sokol Hluboká(na sobotu) a Radotín a Kadaň(na neděli). Zápasy byly zkráceny na 75 minut z důvodu špatného počasí, v neděli na 70 minut(dohrávky ze soboty).Prvním soupeřem Eagles Praha B. Na nadhoz si stoupla Bára(Babu) Livinková, na post chytače Lucka Plosová. Po dobrých odpalech soupeře a našich chybách v poli se hostující družstvo ujalo vedení 6:0. Pak jsme zabrali na pálce i v obraně a snížili na 6:4. V dohrávce páté směny jsme zápas otočili a vyhráli 7:6.Do druhého utkání jsme provedli drobné změny, na osu se jsme dali Ivču Strakovou a Alex Moravčíkovou. Zápas se odehrával v naší režii a utkání bylo ukončeno pro déšť v dohrávce páté směny za našeho vedení 8:0.Nedělním soupeřem byl tým z pražského Radotína. Sestavu jsme ponechali stejnou, jaká byla v předchozím zápase(Ivča-Alex). Po rozpačitém začátku, kde jsme nebyli se schopni srovnat na pálce, přišla krásná třetí směna a hezkých osm doběhů. A jelikož Ivča s Alex nedopřály soupeři žádný bod, tímto výsledkem utkání skočilo. Druhý zápas s Kadaní jsme vyhráli 2:1 dohodou(hrálo by se hodně pozdě a vzhledem k předpovědi počasí).